Glopex Koi color Graanulid

1,00 60,00 

Erakordsed värvilised graanulid, mis on spetsiaalselt loodud koi kaladele, kuid sobivad ka teistele liikidele. Need kvaliteetsed graanulid sisaldavad tasakaalustatud segu valkudest, rasvadest, süsivesikutest, vitamiinidest ja mineraalidest, mis tagavad koi kalade tervisliku kasvu ja heaolu. Lisaks sisaldavad need graanulid karotenoide, mis tugevdavad ja intensiivistavad koi kalade loomulikku värvi. Lihtne kasutada ja ideaalsed kala suhu võtmiseks. Vali Glopex Koi Color graanulid, et toetada vee pealt toituvate kalade värvilist ilu ja elujõudu.

Kalatranspordi tingimused.

Kirjeldus

Need värvilised graanulid on spetsiaalselt loodud koi kalade toitmiseks ja nende elujõulisuse ning kauni värvuse säilitamiseks.

Glopex Koi Color Granules on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest, mis tagavad koi kalade tervisliku kasvu ja heaolu. Need graanulid sisaldavad tasakaalustatud segu kõrgekvaliteedilisest kala- ja taimsetest valkudest, rasvadest, süsivesikutest ning väärtuslikest vitamiinidest ja mineraalidest. See täiuslik koostis tagab koi kaladele kõik vajaliku, et nad saaksid oma parima välimuse ja värvi näitamiseks.

Glopex Koi Color Granules on spetsiaalselt formuleeritud, et toetada koi kalade loomulikku värvust. Need sisaldavad lisatud karotenoide, nagu astaksantiin ja kantaksantiin, mis tugevdavad ja intensiivistavad koi kalade punast, oranži ja kollast värvi. Tulemuseks on särav ja elav värvus, mis rõõmustab iga koi kalade armastajat.

Toote kasutamine on lihtne. Lihtsalt puista Glopex Koi Color Granules ettevaatlikult koi tiiki või akvaariumisse ning vaata, kuidas koid tormavad neid nautima. Graanulid on mõõduka suurusega, et tagada kala suhu võtmine ja seedimine ning vähendada toidu raiskamist või vee reostust.

Glopex on pikaajalise kogemusega ettevõte, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete koi toiduainete valmistamisele. Oleme teadlikud koi kalade erivajadustest ning seetõttu oleme välja töötanud Glopex Koi Color Granules, et pakkuda neile täisväärtuslikku toitumist ja samal ajal toetada nende värviküllast ilu.

Nii et kui soovid oma koi kaladele pakkuda parimat toitumist ja kaunist värvi, siis vali Glopex Koi Color Granules. Tõsta esile nende loomulikku ilu ja tee oma koi tiigist või akvaariumist tõeline pilgupüüdja.

 

Koostisosad:
– Kala- ja taimne valk: tagab koi kaladele olulised aminohapped ja toetab nende kasvu ning lihaste arengut.
– Süsivesikud: annavad energiat koi kalade aktiivsuseks ja ainevahetuseks.
– Rasvad: sisaldavad vajalikke rasvhappeid, mis toetavad koi kalade heaolu ja seedimist.
– Karotenoidid (astaksantiin, kantaksantiin): tugevdavad ja intensiivistavad koi kalade loomulikku värvi.

Toiteväärtus (ligikaudne keskmine väärtus 100 grammi kohta):
– Toorvalk: umbes 30-35 grammi
– Toorrasv: umbes 4-6 grammi
– Süsivesikud: umbes 50-60 grammi
– Kiudained: umbes 2-4 grammi
– Niiskus: umbes 8-10 grammi
– Vitamiinid: A, D, E, C, B-rühma vitamiinid jne.
– Mineraalid: kaltsium, fosfor, raud, tsink jne.

Märkus: Täpne toiteväärtus võib veidi varieeruda sõltuvalt partii koostisest ja tootmisestandarditest.

Glopex Koi Color graanulid pakuvad koi kaladele tasakaalustatud ja toiteväärtuslikku toitu, mis aitab hoida neid tervetena ning tugevdab nende loomulikku värvi.

Lisainfo

Kogus

60l, 1,5l