Jecod STU – UV-lamp

265,00 325,00 

Jecod STU on UV-lampide sari, mis on mõeldud kasutamiseks tiikides, tiikides, kaskaadides ja purskkaevudes. Tänu erineva läbimõõduga standardsete ühenduste kasutamisele sobib lamp ideaalselt enamiku filtreerimissüsteemides kasutatavate voolikute ja torude tüüpidega. Hõõglambivari on paigutatud reflektorina toimivasse metalltorusse – see võimaldab kuni 35% kõrgemat filtreerimise efektiivsust.

Kirjeldus

Jecod STU seeria UV-lambid on kvaliteetsed ja tõhusad seadmed, mis on loodud akvaariumi vee puhastamiseks ja vetikate kontrollimiseks. Need lambid pakuvad suurepärast UV-kiirgust, mis aitab vähendada kahjulike mikroorganismide, patogeenide ja vetikate populatsiooni, tagades seeläbi tervisliku keskkonna akvaariumi elanikele.

Jecod STU 36W UV-lamp:
– Võimsus: 36W
Kere pikkus: 578mm
Toitejuhe: 4,5m
– UV-lambi eluiga: umbes 8000 tundi

Jecod STU 55W UV-lamp:
– Võimsus: 55W
– Kere pikkus: 578mm
– Toitejuhe: 4,5m
– UV-lambi eluiga: umbes 8000 tundi

Jecod STU 75W UV-lamp:
– Võimsus: 75W
Kere pikkus: 975 mm
– Toitejuhe: 4,5 m
– UV-lambi eluiga: umbes 8000 tundi

Kõik Jecod STU UV-lambid on varustatud vastupidava ja kvaliteetse konstruktsiooniga, mis tagab nende pikaajalise töökindluse. Need lambid on lihtsalt paigaldatavad ja sobivad erineva suurusega akvaariumitega. Komplektis on universaalsed pistikud voolikutele siseläbimõõduga 24,37,50m. Kinnitusklambrid võimaldavad lampi püsivalt kinnitada, nt seinale. Jecod STU seeria UV-lambid on olulised tööriistad akvaariumi hooldamisel, aidates luua optimaalse veekvaliteedi ja säilitades akvaariumi eluslooduse tervise.

Märkus: Tehnilised andmed võivad varieeruda vastavalt toote uuendustele. Soovitame teil konsulteerida Jecod ametliku kodulehe või tootejuhendiga täpsema ja ajakohase teabe saamiseks.

Lisainfo

Mudel

36W, 55W, 75W