Jebao – UV-sterilisaator 9W

90,00 

Jebao UV-sterilisaator 9W on tõhus ja usaldusväärne seade, mis kasutab UVC-tehnoloogiat vee mikroorganismide, nagu vetikate ja bakterite, hävitamiseks. Selle kompaktne ja vastupidav disain muudab selle lihtsaks paigaldada akvaariumidesse või tiikidesse. 9W võimsus tagab optimaalse steriliseerimise, samal ajal kui energiasäästlikkus ja automaatne väljalülitusfunktsioon muudavad seadme kasutamise mugavaks. Jebao UV-sterilisaator 9W aitab hoida vee puhtana ja tervena, luues ideaalse keskkonna kala ja teiste vee-elusolendite jaoks.

1 laos

Kirjeldus

Jebao UV-sterilisaator 9W on kõrgtehnoloogiline seade, mis tagab tõhusa vee steriliseerimise ja aitab hoida akvaariumi või tiigi vett puhtana ning tervena. Sellel kompaktsel ja vastupidaval seadmel on mitmeid olulisi funktsioone, mis muudavad selle ideaalseks valikuks vee steriliseerimiseks.

Tehnilised andmed:
– Võimsus: 9W
– UV-lambi tüüp: UVC
– Pikkus: 32cm
– Läbimõõt: 7,2cm
– Ühendus: 20/25mm
– Hõõgniidi võimsus: 9W (kaasas)
– Hõõgniidi eluiga: kuni 10 000 tundi
– Pinge: 220-240V / 50-60Hz
– Maksimaalne vooluhulk: 1200 liitrit tunnis
– Soovitatav akvaariumi või tiigi maht: kuni 300 liitrit
– Korpuse materjal: vastupidav plastik
– Kaitseaste: IPX5

Jebao UV-sterilisaator 9W kasutab UVC-tehnoloogiat, mis on efektiivne viis mikroorganismide, sealhulgas vetikate, bakterite ja haigustekitajate hävitamiseks veekeskkonnas. UVC-valgus hävitab mikroorganismide DNA struktuuri, takistades nende paljunemist ja vähendades veekeskkonnas haiguste levikut.

Seadme paigaldamine on lihtne ja mugav. Seda saab kasutada nii sise- kui ka väljaspool veehoidlat, olgu selleks siis akvaarium või tiik. UV-sterilisaator ühendatakse vee ringlussüsteemi, võimaldades vee läbivoolu läbi UV-lambi. UV-kiirgus hävitab mikroorganismid, enne kui vesi tagasi akvaariumisse või tiiki suunatakse.

Jebao UV-sterilisaator 9W on energiatõhus, tagades tõhusa steriliseerimise minimaalse energiatarbega. See aitab vähendada vetikate kasvu ja parandab vee selgust. Lisaks on seadmel ka automaatne väljalülitusfunktsioon, mis kaitseb UV-lampi ja pikendab selle eluiga.

Üldiselt on Jebao UV-sterilisaator 9W usaldusväärne ja kvaliteetne vahend, mis aitab säilitada tervislikku veekeskkonda akvaariumis või tiigis. Selle tõhusus, lihtne paigaldamine ja energiasäästlikkus muudavad selle sobivaks valikuks nii hobikasutajatele kui ka professionaalsetele veehoidjatele.