Glopex Koi värvilised pulgad

1,00 60,00 

Need kvaliteetsed pulgad on spetsiaalselt loodud kalade toitmiseks, andes neile tasakaalustatud toitumise ja toetades nende kaunist värviküllastust. Koos kõrgekvaliteediliste valkude, süsivesikute, rasvade, vitamiinide ja mineraalidega sisaldavad need pulgad ka karotenoide, mis tugevdavad ja intensiivistavad kalade loomulikku värvi. Vali Glopex Koi Color Sticks, et rõhutada oma vee pealt toituvate kalade loomulikku ilu ning pakkuda neile täisväärtuslikku toitumist.

Kirjeldus

Need koi kaladele mõeldud värvilised pulgad on loodud selleks, et pakkuda neile tasakaalustatud toitumist ning toetada nende tervist ja kaunist välimust.

Glopex Koi Color Sticks sisaldavad kõrgekvaliteedilisi koostisosi, mis on hoolikalt valitud, et rahuldada koi kalade toitumisvajadusi. Nende pulkade koostisesse kuuluvad kvaliteetsed kala- ja taimset päritolu valgud, mis tagavad koi kaladele vajalikud aminohapped ja toetavad nende lihaste arengut ning kasvu. Lisaks sisaldab see tasakaalustatud segu süsivesikutest, rasvadest, vitamiinidest ja mineraalidest, mis aitavad säilitada koi kalade üldist tervist ja heaolu.

Glopex Koi Color Sticks on spetsiaalselt formuleeritud, et toetada koi kalade loomulikku värvust. Need sisaldavad lisatud karotenoide, nagu astaksantiin ja kantaksantiin, mis tugevdavad ja intensiivistavad koi kalade punast, oranži ja kollast värvi. Tulemuseks on erakordselt säravad ja elavad värvid, mis muudavad koi kalad tõeliseks pilgupüüdjaks.

Toote kasutamine on lihtne. Lihtsalt andke koi kaladele regulaarselt Glopex Koi Color Sticks pulki ning vaadake nende rõõmu, kuidas nad neid nautima tormavad. Pulkade suurus on kohandatud kala suhu võtmiseks ja seedimiseks, vähendades toidu raiskamist ja vee reostust.

Glopex on kogemustega ettevõte, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete koi toiduainete valmistamisele. Oleme teadlikud koi kalade erivajadustest ning seetõttu oleme välja töötanud Glopex Koi Color Sticks pulgad, et pakkuda neile täisväärtuslikku toitumist ja toetada nende kaunist välimust.

Nii et kui soovite oma koi kaladele pakkuda parimat toitumist ja imelist värviküllastust, valige Glopex Koi Color Sticks. See toode tõstab esile nende loomulikku ilu ning muudab teie koi tiigi või akvaariumi tõeliseks visuaalseks naudinguks.

Koostisosad:
– Kala- ja taimse päritoluga valgud
– Süsivesikud
– Rasvad
– Vitamiinid (A, D, E, C, B-rühma vitamiinid jne)
– Mineraalid (kaltsium, fosfor, raud, tsink jne)

Toiteväärtus (ligikaudne keskmine väärtus 100 grammi kohta):
– Toorvalk: umbes 35-40 grammi
– Toorrasv: umbes 6-8 grammi
– Süsivesikud: umbes 40-45 grammi
– Kiudained: umbes 2-4 grammi
– Niiskus: umbes 8-10 grammi

Märkus: Täpne toiteväärtus võib veidi varieeruda sõltuvalt partii koostisest ja tootmisestandarditest.

Lisainfo

Kogus

60l, 1l