Evolution Aqua Professional UV-lamp 110W (2x55W) – UV-sterilisaator

560,00 

Ühendkuningriigi tootja Evolution Aqua UV-sterilisaatorid peetakse parimateks turul saadaolevateks lampideks. Neid iseloomustab kindel töö, hästi läbimõeldud täiustatud disain ja ületamatu jõudlus. Professionaalsete lampide valmistamisel kasutati kõrgeima kvaliteediga materjale, tagades täieliku vastupidavuse mage- ja mereveele.

1 laos

Kirjeldus

Evolution Aqua Professional UV-lamp 110W (2x55W) on võimas UV-sterilisaator, mis on mõeldud vee kvaliteedi parandamiseks akvaariumides, tiikides ja muudes veekeskkondades. See kasutab ultraviolettkiirgust, et hävitada kahjulikke mikroorganisme, sealhulgas vetikaid, baktereid ja parasiite, tagades seeläbi selge ja tervisliku vee.

Lambi disain tagab kõrgeima efektiivsuse ning selle valmistamisel kasutatud kõrgklassi tehiskomposiidid garanteerivad 100% vastupidavuse korrosioonile ja UV-lainete kahjulikule mõjule. Lambil on IP64 veekindlusklass, mis võimaldab seda kasutada ka väljaspool katust. 

Lambiga töötav elektrooniline liiteseadis pikendab UV-hõõgniidi eluiga. Lisaks hoian seadme energiatõhusust.

Hõõgniit asub suurepärase läbipaistvusega klaastorus, tagades 100% UV-hõõgniidi võimsusest.

Toote tehnilised andmed:

– Hõõgniit: 2 x 55W
– Hõõgniidi mudel: T8 90cm G13
– Pistikud: 2″
– Mõõdud: 105,5cm x 29cm x 19cm
– Võimsus: 110 W (2×55 W)
– Lambitüüp: T5
– Lambipikkus: 535 mm
– Optimaalne veevoolukiirus: 8 000 liitrit tunnis
– Toitepinge: 230 V / 50 Hz
– Maksimaalne veevool: 25 000 liitrit tunnis
– Korpuse materjal: tugev ja vastupidav plastik
– Tihendusrõngas tagab veekindluse
– Kärgstruktuuriga lambid võimaldavad suuremat kokkupuuteala
– Tööiga: kuni 9 000 töötundi

Evolution Aqua Professional UV-lamp 110W on varustatud kahe 55-watise T5-lambiga, mis tagavad piisava UV-kiirguse tugevuse ja efektiivsuse. Lambid on paigutatud korpusesse optimaalse valgustuse tagamiseks ning nende kärgstruktuur suurendab kokkupuuteala, võimaldades paremat mikroorganismide hävitamist.

Sellel UV-sterilisaatoril on lihtne paigaldus- ja kasutamisprotsess. See tuleb ühendada sobiva veepumba või filtrisüsteemiga ning veekogu läbib UV-lambi, kus kahjulikud mikroorganismid hävitatakse. Sterilisaatorit on soovitatav kasutada pidevalt, et tagada veekeskkonna pidev puhtus ja selgus.

Evolution Aqua Professional UV-lamp 110W (2x55W) on usaldusväärne ja vastupidav seade, mis aitab säilitada tervislikku veekeskkonda akvaariumides, tiikides ja muudes veepaakides. See on oluline tööriist veekvaliteedi parandamiseks ja mikroorganismide kontrollimiseks, luues ideaalsed tingimused kalade ja muude veeorganismide tervisele ja heaolule.