Alegia Koi Mix Balls

1,00 20,00 

Erakordsed pallid, mis on spetsiaalselt loodud koi kaladele, kuid sobivad ka teistele tiigikaladele. Need kvaliteetsed pallid pakuvad tasakaalustatud toitumist ning toetavad koi kalade tervist ja energiat. Valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest, nagu valgud, süsivesikud, rasvad, vitamiinid ja mineraalid, Alegia Koi Mix Balls on ideaalne valik, et rahuldada koi kalade toitumisvajadusi ning pakkuda neile maitsvat ja mitmekesist söögiaega. Vali Alegia Koi Mix Balls, et rõõmustada oma kalu ning anda neile parim toitumine ja elujõud.

Kirjeldus

Need pallid on spetsiaalselt loodud koi kaladele, pakkudes neile tasakaalustatud ja toitainerikast toitu, mis toetab nende tervist ja heaolu.

Alegia Koi Mix Balls sisaldavad hoolikalt valitud koostisosi, mis vastavad koi kalade toitumisvajadustele. Nende pallide koostisesse kuuluvad kõrgekvaliteedilised kala- ja taimse päritoluga valgud, mis toetavad koi kalade lihaste arengut ja üldist tervist. Lisaks sisaldab see segu süsivesikutest, rasvadest, vitamiinidest ja mineraalidest, mis aitavad säilitada koi kalade energiat ja vastupidavust.

Alegia Koi Mix Balls pakuvad mitmekesist söötmiskogemust, kuna need on kujundatud pallideks, mis stimuleerivad koi kalade loomulikku käitumist. Need pallid ei paku mitte ainult maitsvat toitu, vaid pakuvad ka koi kaladele vaimset ja füüsilist aktiivsust.

Pallid ujuvad vee peal ja ei hägusta vett.

Hoida kuivas jahedas kohas.

Söötmine: Sööda mitu korda päevas väikeste portsjonitena.

Koostisosad:
– Kala- ja taimse päritoluga valgud
– Süsivesikud
– Rasvad
– Vitamiinid (A, D, E, C, B-rühma vitamiinid jne)
– Mineraalid (kaltsium, fosfor, raud, tsink jne)

Toiteväärtus (ligikaudne keskmine väärtus 100 grammi kohta):
– Toorvalk: umbes 25-30 grammi
– Toorrasv: umbes 4-6 grammi
– Süsivesikud: umbes 45-50 grammi
– Kiudained: umbes 2-4 grammi
– Niiskus: umbes 8-10 grammi

Märkus: Täpne toiteväärtus võib veidi varieeruda sõltuvalt partii koostisest ja tootmisestandarditest.

Alegia on usaldusväärne toiduainete ettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete koi toiduainete valmistamisele. Alegia Koi Mix Balls on loodud selleks, et pakkuda koi kaladele mitmekülgset ja maitsvat toitu, mis vastab nende erivajadustele ning toetab nende tervist. Vali Alegia Koi Mix Balls ja naudi rõõmsaid ja aktiivseid koi kalu oma tiigis või akvaariumis.

Lisainfo

Kogus

20l, 1l